Správa webových stránek,

mějte jistotu, že váš web bude dlouhodobě šlapat!

Webové stránky s redakčním systémem WordPress byste měli udržovat aktuální, to neznamená, že na webu změníte adresu, když se přestěhujete.

Pravidelná správa webu s WordPressem zahrnuje pravidelné aktualizace jednak samotného WordPressu, ale také šablony a pluginů. Neustálý monitoring webu, kontroly webu na malware, lepší zabezpečení a pravidelné zálohování webu.

Správa webu pomáhá web udržovat v kondici, snižuje možnost napadení webu, postará se o to, aby web fungoval jak má a dává vám jistotu, že pokud by se s webem cokoli v budoucnu stalo, máte odkud vzít zálohu.

 

Paní u stolu s notebookem při tvorbě webu

Ceny jsou uvedeny bez DPH – jsem plátce. V každém balíčku je 30 minut práce na webu podle vašich požadavků na měsíc zdarma, tyto minuty se nepřevádí do dalšího měsíce, veškeré ostatní práce nad rámec balíčku, budou účtovány dle aktuální hodinové sazby 777Kč/hod bez DPH a budete předem upozorněni.

Veškeré práce nad rámec balíčku si s vámi vždy předem odsouhlasím.

Cena za vyřešení problémů spojených s aktualizací webu nad rámec balíčku, je zpoplatněna dle standardní hodinové sazby. Pokud se tak stane, budete upozorněni předem, sdělím vám jaký problém nastal a orientační časový odhad/cenu.

Platba za balíček se platí na 1 rok předem (případně lze domluvit platbu na 6 měsíců).

Než převezmu váš web do správy:

Je důležité udělat analýzu celého webu, zjistit velikost webu, rozsah funkcí a také v jakém stavu web je.

Je potřeba také prvotní aktualizace jádra webu a všech jeho součástí. U menších a jednoduchých webů bývá převzetí do správy snadné, bezproblémové a bez poplatků.

V některých případech je potřeba upgrade i placených pluginů/šablony/editoru, pokud tato situace nastane, sdělím vám předem odhad ceny.

U rozsáhlejších webových stránek nebo eshopů a u webových stránek, které jsem nevytvořila nebo nebyly dlouho spravovány/aktualizovány bývá první aktualizace časově náročnější a zpoplatněna. Přesnější cenu vám sdělím vždy předem.

Chcete mít web aktuální, zabezpečit jej a mít kde vzít zálohu? Napište mi.